0332 235 10 35
Zomato

Hakkımızda

 
 

Tophane Semavi gerçekleştirdiği yeniliklerle adından her daim söz ettiren sıcacık bir mekan.Tüm şehirde üne sahip nargile ve kahvaltısının dışında, ana yemek, salata ve tatlı çeşitleriyle sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Kendine özel lezzetlerle tatlandırılmış menüsündeki farklıların yanı sıra,misafirlerini ev sıcaklığını aratmayacak bir konseptle ağırlıyor.Aynı zamanda toplantı ve doğum günü gibi özel günler için güzel bir alternatif yaratılıyor.Şehrin ve işin günlük karmaşasından uzaklaşıp arkadaşlarınızla sizlere sıcak ve samimi ortamın keyfini çıkarmak için kaçırılmaz bir fırsat yaratıyor.
Sıcak atmosferinde, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği için Türk ve dünya mutfaklarının en güzel örneklerinin yer aldığı zengin menüsü karar vermenizi zorlaştırabilir.Titizlikle seçilen mutfak ekibinin,dünya mutfağı lezzetlerimizin yanı sıra,özel olarak tasarlattığımız Nargilelerimiz,özel tütünlerden hazırlanmakta ve uzun soluklu bir keyif için misafirlere sunulmaktadır.


Günün her saatinde şehrin göbeğinde dünya mutfağından lezzetler tatmak ve bu lezzetleri keyifli bir nargile sunumu ile taçlandırmak isteyen tüm değerli misafirleri  tophanesemavi’ye bekliyoruz.

 
 
ADRES
Musalla Bağları Mahallesi Bazu Sokak No:4 Selçuklu/KONYA
TELEFON
0332 235 10 35
E-POSTA
info@tophanesemavi.com